KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9309198

nr 930 9198

Blyerts

Sven Sahlberg (f. 1909), porträtt, signerad. , 25x19

Utrop:

400 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 december 2014
kl 18:06:24